Påskevandring i vinduene på bedehuset

Påskevandring i vinduene på bedehuset

At vi har mange folk med mange forskjellige evner i menigheten vår, vet vi jo. Rebekka og Johanna Dalehaug Aasland er to av de

Dersom dere ikke har tatt dere en gåtur forbi vinduene til Norkirken Mandal de seneste dagene, så anbefales det. Her har Rebekka og Johanna pyntet hvert vindu med tema fra påskedagene, så det er rene påskevandringa å ta en titt. Bildene og videoen i linken under her, yter ikke resultatet rettferdighet. Men det var det beste vi kunne få til. Tusen takk Johanna og Rebekka for initiativ og bruk av nådegaver. Takknemlige for det.

Herved er utfordringen gitt til å legge spaserturen en dag i påska nedover Torjusheigata- bare husk 2 meters avstand til den foran……..

En liten videoutgave av det hele finner dere her