MenighetsLeir på Audnastrand

MenighetsLeir på Audnastrand

Bli med til Audnastrand 16.-18.september. Fortsatt mulig å melde seg på, men gjør det innen 31.08

Gled dere til 16.-18.september. Da inntar Norkirken Mandal Audnastrand med fine folk, inspirerende møter, god lovsang, crazy humor, masse aktiviteter, god mat og masse prat. Men denne leiren blir ikke det samme uten deg, så bli med! Meld dere på innen 21.august på checkin 

Dersom du har trøbbel med det, ta kontakt på 901 65 807 .Om du har vært med mange ganger før, eller om det blir første gang, er du varmt velkommen.

Temaet i år er KJENNE JESUS OG GJØRE HAM KJENT  Dette er visjonen til Norkirken Mandal, og vi ønsker å ha fokus på hva dette betyr i menigheten, men vel så viktig hva det betyr inn i vårt liv og i vår hverdag.

Vi ønske rselvfølgelig å ha med flest mulig folk på leiren hele helga, men dersom det ikke passer for deg, går det også an å være med litt. Både mulighet til å være  på hele leiren, men sove hjemme, eller bare komme bort på enkeltmøter. Som ifjor har vi også et lørdagspass: Da melder du deg på og betaler for 2 måltider på lørdagen(lunsj og middag) og er regnet med i opplegget fra familiemøtet kl 10 og ut dagen

I år har vi også innført earlybird-pris. Så meld deg på idag! (Denne gjelder frem til 30.juni)

Uansett: Dette vil du ikke gå glipp av!

Se leirbrosjyre her leirbrosjyrehele2022