Påmelding til leir 2019

Påmelding til leir 2019

Norkirken Mandal arrangerer familieleir for menigheten på Solstrand 20.-22. september

Hei, og velkommen til Leir 2019.

20.-22.sept er det igjen klart for menighetsleir med Norkirken Mandal på Solstrand. Vi ser frem til en helg med flott fellesskap, mye moro, god mat og utfordrende undervisning på mange nivå. Alt med Jesus i sentrum. Om du er liten eller stor, gammel eller ung, eller midt i mellom- sett av helga og bli med. Du kommer garantert ikke til å angre!

Se eget trykket program: Leirbrosjyre 2019

Her kan du melde deg/dere på (frist 8.sept) :

Påmelding Familieleir Norkirken Mandal 2019

  • Har du noe annet vi på leiren trenger å vite om så fortell oss det her, eller send oss bare en e-post.
  • Dette feltet er for valideringsformål og skal stå uendret.